Hakkımızda

Hakkımızda

Transformatör Elektromekanik San. Tic. A.Ş. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. 15bin m² kapalı alan , 48,352 m² açık alan olmak üzere toplam 63,352 m² alanda hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz TSE 267 ve IEC 76 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İmalatlarımız TSE standart uygunluk ISO 9001: 2000 kalite sistem ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikalarıyla belgelendirilmiştir. 23.01.2013 ’te ise laboratuvarımız TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.

Tip testlerimiz KEMA ve ICMET tarafından temin edilmiştir. ICMET ’ten aldığımız bu belgelerin sağ üstünde görüldüğü üzere Almanya Akreditasyon Kurumu tarafından da onaylanmıştır. ICMET ’ten alınan her tip test belgesine bu onay verilmemektedir . Almış olduğumuz belgelerimizde ise bu onay mevcuttur. KEMA dünyanın bir numaralı prestijine sahip test belgesidir. KEMA 'dan aldığımız tip test raporları tüm tip testleri içermektedir. Ürünlerimizin %25’i yurt içi , %75’i ise 30’u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. Yurt dışında onay aldığımız başlıca Enerji Bakanlığı kurumları Irak, Nijerya, Bahreyn , Afganistan ve Kenya’dır.

Fabrikamızın Başlıca Faaliyet Alanları: Güç Transformatörleri, Dağıtım Transformatörleri, Kuru Tip Transformatörler, Pad-mounted Transformatörler, Transformatör Bakım ve Onarım

Kalite, Çevre Politikamız

Müşteri memnuniyetini bütün olguların önünde tutan firmamız, gelişimin ve yüksek kalitenin eğitime ve insana yatırım odaklı olduğunu düşünerek yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemekte sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip edip, ürün kalitesini yükseltme misyonunu taşımaktadır. Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla ‘çevreye duyarlı üretim’ prensibini geliştirmek, üretiminde doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutmak yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Eco-design Sertifikası Alan İlk Firma

Türkiye'de Transformatör adına Enerji Verimliliği (Eco-design) sertifikası alan ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

sertifika

Sertifikalarımız